ESINDUS TALLINNAS

MAKSERV MUSTAMÄE

TÖÖRIISTADE MÜÜK, REMONT JA RENT
Laki 32, Tallinn 12915
Avatud: E-R 8.00 – 17.00

 


 

E-POOD
Tel: +372 57 503 528
E-mail: epood@makserv.ee

TÖÖRIISTADE MÜÜK
Tel: +372 6 735 065
E-mail: info@makserv.ee

REMONT JA VARUOSAD
Tel: +372 6 735 025
E-mail: remont@makserv.ee

TÖÖRIISTARENT
AINULT TALLINNAS!
Tel: +372 6 735 093
E-mail: rent@makserv.ee

 

MÜÜGIOSAKOND TALLINNAS

Andreas Vessart
GSM: +372 56 906 056
E-mail: andreas@makserv.ee

Viktor Stanogin
GSM: +372 55 538 978
E-mail: viktor@makserv.ee

Marek Kuus
GSM: +372 55 992 774
E-mail: marek@makserv.ee

Arti Palkov
GSM: +372 55 30 887
E-mail: arti@makserv.ee

Kristian Aitsen
GSM: +372 50 70 269
E-mail: kristian@makserv.ee

Ilmar Ojase
GSM: +372 56 854 417
E-mail: ilmar@makserv.ee

ESINDUS TARTUS

TÖÖRIISTADE MÜÜK JA REMONT
Ringtee 26, Tartu 51013
Tel: +372 7 330 037
E-mail: tartu@makserv.ee
Avatud: E-R 8.00 – 17.00


 

Martin Becis
GSM: +372 56 480 110
E-mail: martin@makserv.ee

Rauno Hurt
GSM: +372 58 600 549
E-mail: rauno@makserv.ee

Silver Köök
GSM: +372 56 231 647
E-mail: silver@makserv.ee

 


 

pood

Juhul kui Teil on tekkinud küsimusi siis kirjutage meile.

Makserv OÜ alustas oma tegevust 2004. aastal.

Esindused asuvad Tallinnas ja Tartus.
Meie põhitegevuseks on Makita tööriistade müük, remont ja rent.
Samuti on saadaval erinevad lisatarvikud ning on võimalus osta ka eraldi varuosi.
Meie teenused on ka kättesaadavad posti teel üle Eesti.